Stylizacja brwi

O tym, jak ważne są brwi nie trzeba nikomu mówić. Stanowią ramę dla oka, potrafią wyrazić emocje, a odpowiednio wystylizowane działają jak lifting bez skalpela. Na rynku w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo różnych usług oraz produktów do brwi w zależności od potrzeb, stanu naszych brwi oraz efektu jaki chcemy uzyskać.

W swoim Makeup & Brow Bar kompleksowo zajmuję się stylizacją brwi, ale nie tylko. To kolejna wąska dziedzina, która stopniowo – podobnie jak stylizacja paznokci czy rzęs – wyodrębnia się od szeroko pojętej kosmetyki.

Podczas wizyty oceniam stan brwi Klientki i wspólnie ustalamy jaki efekt chcemy uzyskać. Na pełną stylizację u mnie składa się mapowanie, nitkowanie, koloryzacja oraz lekki makijaż okolicy brwi.
Mapowanie to indywidualne dopasowanie brwi do kształtu twarzy. Tworzę wstępny rysunek brwi, tak aby były jak najbardziej naturalne i pasowały do Klientki. Kolejnym krokiem jest nitkowanie – czyli regulacja brwi. To bardzo ważny etap stylizacji. Nieumiejętnie i za bardzo wydepilowane brwi nie wyglądają estetycznie a proces ich odrastania jest czasem bardzo długim. W zależności od potrzeb, stanu brwi oraz efektu jakiego oczekuje Klientka mam do dyspozycji kilka metod koloryzacji. Od bardzo delikatnych – po mocne i utrzymujące się dłużej niż klasyczne zabarwienie. Na koniec stylizacji zawsze wykonuję lekki makijaż okolicy brwi, zakrywając ewentualne zaczerwienienia po depilacji. Klientka wychodząc ode mnie czuje się naturalnie, pięknie i komfortowo. Wyznaję zasadę, że im naturalniej tym lepiej.

Skontaktuj się ze mną aby zamówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!